I Liga Futsalu, jako produkt klasy A

O tym, że I Liga Futsalu ciągle się rozwija wiadomo nie od dziś. Wzrost zainteresowania, prężnie promujące się kluby i rosnący poziom sportowy nie umknęły uwadze włodarzom Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Organ prowadzący rozgrywki postanowił dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc inicjatywę, odciążając przy tym kluby. Dzięki porozumieniu ze stacją telewizji internetowej Sfera TV, na portalu ŁączyNasPiłka.pl emitowany będzie magazyn skrótów z każdej kolejki I Ligi Futsalu. Będzie to doskonała okazja do promocji dla klubów oraz ich Partnerów, a odpowiadająca za realizację materiału Sfera TV jest gwarantem, że program będzie przyciągał coraz większe rzesze kibiców futsalu.

Drugim ważnym krokiem było podpisanie porozumienia z firmą Masita. Dzięki temu, we wszystkich halach, na pierwszoligowych parkietach, grać będziemy piłkami dostarczonymi przez nowego sponsora. Jakość wizerunkowa ma również wzrosnąć dzięki ujednoliceniu tzw. ścianek konferencyjnych, zawierających oficjalne logo rozgrywek. Ów logo ma także pojawić się na koszulkach zawodników.

Z perspektywy łódzkiego zespołu to ogromna szansa na uzyskanie wsparcia niezbędnego do dalszego rozwoju. Mamy nadzieję, że nadchodzący sezon przyniesie nie tylko wiele korzyści, ale i wiele sportowych emocji na najwyższym poziomie.