I PLF: Przed meczem

W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w hali OSiR Angelica podejmiemy drużynę Orzeł Jelcz-Laskowice.

Nasi rywale poprzedniego sezonu nie mogą uznać do udanych. W bieżącej kampanii jednak spisują się świetnie i plasują się w tabeli na drugim miejscu. Orzeł to przede wszystkim duży, dobrze zarządzany projekt, uzyskujący wielkie wsparcie z zewnątrz. Cieszy fakt, że w klubie dbają o szkolenie młodzieży, planując wieloletni rozwój.

My na takie inicjatywy zawsze patrzymy przychylnie, natomiast w sobotę z pewnością zrobimy wszystko, by punkty zostały w Łodzi. Starcie z wiceliderem na pewno nie będzie należało do łatwych, jednak team zna swoją wartość i postara się napsuć krwi przyjezdnym.

Na trybunach spodziewamy się skromnej, lecz głośnej grupy sympatyków Orła. Ma to być mecz przyjaźni, jednak liczymy, że kibice Malwee zdecydowanie zagłuszą naszych gości. To samo tyczy się zawodników, którzy miejmy nadzieję, postawią twarde warunki i odniosą cenne zwycięstwo.

Ave Malwee!