I PLF: W niedzielę zaległe spotkanie w Brzegu

W najbliższy weekend pierwszoligowcy pauzują. My jednak nadrabiamy zaległości i rozegramy zaległy mecz 1 kolejki z KS Futsal Team Brzeg.

Zespół z Dolnego Śląska nie wygrał dotychczas żadnego ze spotkań, w tym jedno, oddał walkowerem (z AZS UMCS Lublin - ze względu na problemy z transportem). Do tej pory zawodnicy z Brzegu trafiali do bramki 19 razy, przy 36 golach straconych. Na koncie mają 1 punkt. Nie jest to najlepszy bilans i z pewnością nasi rywale będą liczyć na przełamanie w weekend.

Malwee, po dwóch przegranych meczach, będzie chciało powrócić do punktowania i przesuwania się w górę tabeli. Trudno o lepszą ku temu okazję, jednak bilans 14 zdobytych bramek nie rzuca na kolana. Z drugiej strony, w lidze mniej lub tyle samo goli straciły tylko zespoły piastujące lokaty 1 i 2. Wygląda zatem na to, że bardziej niż o postawę w defensywie, martwić się trzeba o skalibrowanie celowników i poprawę skuteczności wykończenia akcji.

Do Brzegu nie pojadą na pewno Rafał Pawłowski oraz Wiktor Werner. Wciąż kontuzjowany jest Szymon Pruszkowski. Trener Michał Zawadzki ma ostatnio jednak nadmiar bogactwa jeśli chodzi o personalia, więc o składzie na nadchodzący mecz zadecyduje aktualna forma zawodników.

Ekipy do tej pory nie miały okazji się ze sobą mierzyć. Tym samym, staną naprzeciw siebie dwie zupełnie nieznające się drużyny. Początek spotkania 13 listopada o 18:00 w Brzegu.