I PLF: W sobotę podejmiemy KS Gredar Futsal Team!

W najbliższą sobotę powracają do Łodzi rozgrywki I Polskiej Ligi Futsalu. Podopieczni Michała Zawadzkiego podejmą KS Gredar Futsal Team Brzeg. Początek tego spotkania o godzinie 19:00 w hali OSiR Angelica.

Będzie to pierwszy oficjalny mecz w 2017 roku i pierwszy od ostatniej ligowej potyczki z liderem rozgrywek z Rudy Śląskiej. Styczeń zapowiada się niezwykle ciekawy, pełen potyczek na kilku frontach (Liga Halowa K+M Sport, Halowy Puchar Polski)

Na początek jednak, team musi wykonać pierwszy arcyważny krok w kierunku środka tabeli. Nasi rywale to ciekawy, waleczny zespół, który napsuł sporo krwi naszym zawodnikom w pamiętnej potyczce "bez sędziów". Tamto spotkanie udało się wygrać 8:5, jednak od tamtej pory Łodzianom nie udało się "zapunktować" choćby raz.

Z pewnością, zespół musi przystąpić do meczu w pełni skoncentrowany na realizacji nakreślonych zadań. Jeśli dodamy do tego ambicję i doping wspaniałych kibiców, to możemy wierzyć w sukces.

Co powoli staje się tradycją, zawodników na plac gry wyprowadzą najmłodsi podopieczni z WNS Szkoły Gortata - serdecznie zapraszamy!