Liga Halowa K+M Sport - zapowiedź 2 kolejki

W drugiej kolejce Ligi Halowej K+M Sport im. Macieja Brauna rozegrane zostanie 7 spotkań.

Każdy z zespołów będzie chciał zdobyć punkty, aby, bądź odbić sobie potknięcie w 1 kolejce, bądź dołożyć kolejne oczka i zaznaczyć swe aspiracje do gry o czołowe lokaty.

UWAGA!!!

W porównaniu do zmagań z 14 grudnia, czeka nas drobna korekta regulaminu.

Chcąc uniknąć spięć wywołanych tzw. "grą na czas" w końcówkach spotkań, wspólnie z obsadą sędziowską podjęliśmy decyzję o zmianie czasu gry na 2 x 15 minut, z zatrzymywaną ostatnią minutą meczu.

Pojawiły się również drobne korekty w terminarzu.

Zaktualizowany terminarz jest już dostępny w zakładkach na stronie

TUTAJ!

4 stycznia 2015r. zagrają:

12:00 AZS WSIU Malwee Łódź : Flying Dragons

Obie drużyny spotkały się ze sobą podczas turnieju eliminacyjnego do Halowego Pucharu Polski w Łęczycy. Po wyrównanym meczu, górą byli mistrzowie PA, wygrywając 1:0. Pomimo, iż i jedni i drudzy podchodzą nieco inaczej do Ligi niż do HPP, to w styczniu, prawdopodobnie czeka nas ponownie zacięty pojedynek.

12:35 Port Lotniczy Łódź : Malwee 09

Port Lotniczy to zespół, który stara się rozwijać, szuka rad, trenuje i wyciąga wnioski. Na pewno po pierwszej kolejce wyciągną następne i poprawią swą grę. Młodzieżowcy z Malwee 09 rozwijają się z meczu na mecz i grając na miarę swojego potencjału (w meczu z Saints na pewno tego zabrakło) mogą powalczyć o pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

13:10 Saints : Drahtzug Stein Łódź

Święci po remisie w pierwszej serii spotkań będą chcieli wygrać, jednak ich rywale są w identycznej sytuacji. Wnioskując po dotychczasowej postawie obu drużyn można liczyć na grę wolną od taktycznych założeń i sporo bramek.

13:45 Fajni.pl : Old Boys Łódź

Jeśli maszynka do zdobywania bramek się nie "zatnie" to Fajni znów dopiszą kilka goli na swe konto. "Starszaki" mogą jednak pokrzyżować im plany, jeśli utrzymają konsekwentną grę w obronie przez cały mecz.

14:20 GKS Ksawerów : JRG5

JRG5 doznało dotkliwej porażki z obrońcami tytułu 14 grudnia. W starciu z GKS Ksawerów nie powinno być jednak powtórki z rozgrywki. Rozsądek podpowiada, że nie w takich rozmiarach, ale górą powinni być mimo wszystko wicemistrzowie sprzed roku.

14:55 Holiday Zone : AFx Alufinish

Jeśli Holiday Zone zjawi się na meczu z nieco "szerszą ławką", to możemy być świadkami bardzo ciekawego meczu. AFx Alufinish jak na razie wydaje się nie do zatrzymania, ale wszystko zweryfikuje 30 minut walki na Anilanie.

15:30 SPOQ : Dawo Serwis

Zespół SPOQ posiada w swych szeregach co najmniej kilku klasowych zawodników. Zobaczymy jak zaprezentują się na tle Dawo Serwis, którzy będą chcieli udowodnić, że porażka z Holiday Zone to tzw.wypadek przy pracy.

Trudno jednoznacznie wskazać, które spotkanie będzie najciekawsze, bowiem kandydatów do miana "meczu kolejki" jest co najmniej kilku. Nie pozostaje nic innego jak zjawić się w hali Anilany i obserwować poczynania uczestników!