Michał Wyszkowski trenerem Zawiszy WNS Malwee!

Na ostatnim posiedzeniu Zarządu, podjęto decyzję odnośnie posady pierwszego trenera Zawiszy WNS Malwee Łódź.

Po blisko ośmioletniej współpracy, z roli szkoleniowca zrezygnował Michał Zawadzki. W tym miejscu Zarząd składa serdeczne podziękowania za wieloletni wkład w rozwój pierwszej drużyny, klubu, jak i łódzkiego środowiska futsalowego. Jednocześnie liczy, że osoba ta, pozostanie blisko klubu i zdobytym doświadczeniem wesprze nowy projekt sportowy.

Wspomniany projekt, to odważny krok. Po licznych rozmowach z kandydatami, Zarząd zdecydował się nawiązać współpracę z Michałem Wyszkowskim.

Michał Wyszkowski, będący również Prezesem partnera Malwee, Stowarzyszenia Więcej Niż Sport, to Trener z uprawnieniami UEFA A. Przez ostatnie dwa lata, na mocy porozumienia obu podmiotów, obserwował działania klubu, treningi pierwszego zespołu oraz rywalizację w 1 Polskiej Lidze Futsalu. Z młodzieżową drużyną osiągnął najlepszy w historii klubu rezultat, którym był awans do finałów Młodziezowych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej do lat 18.

Zarząd pokłada duże nadzieje w osobie Trenera, który zna realia panujące w klubie, wymagania związane z udziałem w rozgrywkach 1 PLF, a przede wszystkim przekazał bardzo ciekawą wizję prowadzenia drużyny.

Powodzenia Trenerze!