Pogoń 04 obroniła trofeum WSIU Malwee Cup!

W miniony weekend byliśmy świadkami futsalowego święta w Łodzi. W hali OSiR Angelica gościły jedne z najlepszych polskich drużyn halowej odmiany piłki nożnej. Wsród uczestników nie brakowało przedstawicieli Futsal Ekstraklasy oraz I Polskiej Ligi Futsalu.

Nasz zespół, przygotowujący się do startu w I Lidze Futsalu, miał okazję mierzyć się z krajową czołówką i zarazem uczyć od najlepszych. Zdobyty materiał na pewno pomoże w debiutanckim sezonie na zapleczu FE.

Turniej wygrał aktualny Wicemistrz Polski, Pogoń 04 Szczecin. Zawodnicy z Pomorza pokonali w finale Red Dragons Pniewy dopiero po rzutach karnych.

Trzecie miejsce wywalczył Nbit Gliwice, pokonując w ostatnich sekundach meczu waleczny Elhurt-Elmet Helios Białystok.

Najlepszym bramkarzem uznano Łukasza Groszaka (Nbit Gliwice), najlepszy strzelcem został Dominik Solecki (Red Dragons Pniewy), a najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został Oleksander Shamotii (Pogoń 04 Szczecin).

Zmagania WSIU Malwee Cup można było śledzić na żywo za pośrednictwem telewizji KP Sport (nieoficjalnie turniej oglądało ponad tysiąc internautów)

Wszystkie wyniki dostępne są TUTAJ! oraz w menu po prawej stronie.

GALERIE ZDJĘĆ