Przegląd grupy północnej - Facebook

Pokusiliśmy się o krótką wędrówkę po facebook'owych profilach naszych ligowych rywali. Oto co tam zobaczyliśmy:

1. LZS Dragon Bojano - u "Smoków" kilka wzmianek o sukcesie polskiej kadry U-19 na futsalowych Mistrzostwach Europy. Ponadto nieco onformacji o starcie rozgrywek drużyny "trawiastej". O przygotowaniach, czy starcie rozgrywek futsalowych jak na razie cisza.

2. KS Best Drive Futsal Piła - fanpage wita nas fajną animacją w tle formująca herb klubu - kciuki w górę za to. Profil klubowy tętni życiem. Są informacje o nowych zawodnikach, nowym sprzęcie meczowym, a także wywiad, w którym beniaminek deklaruje przede wszystkim grę o zabezpieczenie ligowego bytu.

3. TAF Toruń - u kolejnego z beniaminków sporo o futsalowych Mistrzostwach Europy U-19. Ekipa z grodu Kopernika miała w kadrze swojego przedstawiciela. Mamy też wzmiankę o starcie przygotowań do sezonu i sparingach.

4. FC 10 Zgierz - u naszych rywali zza miedzy huczna zapowiedź walki o awans do Futsal Ekstraklasy, zmiana nazwy związana z pozyskaniem sponsora tytularnego, powrót na halę w Zgierzu, transfery, sparingi... Wygląda na to, że dobrze się dzieje i (poza derbowym pojedynkiem oczywiście) życzymy powodzenia w ralizacji ambitnych planów.

5. Team Lębork - Krótka zapowiedź inauguracyjnego spotkania z Dragon Bojano, a wcześniej też niezbyt treściwie o starcie przygotowań do sezonu. Odrobinę o sparingach między wierszami i podziękowania dla sponsorów.

6. KS Futsal Oborniki - u "Wicherków" garść informacji o sparingach, kilka informacji o przygotowaniach do sezonu i prześmieszne filmiki, będace ciekawą formą informowania o życiu klubu - kciuk w górę!

7. KS Gniezno - sporo uwagi poświęcono sponsorom - podziękowaniom za dotychczasowy wkład oraz witaniu nowych firm wspierających klub. Są też informacje o sparingach i wzmianka o nadchodzącym meczu z Zawiszą WNS Malwee w pierwszej kolejce.

8. Pogoń 04 Szczecin - na stronie spadkowicza z Futsal Ekstraklasy cisza. Nasilają się plotki o wycofaniu drużyny z rozgrywek. Byłoby niezmiernie szkoda, gdyby krążące po internecie wieści okazały się prawdą.

9. AZS UG Futsal - w Gdańsku celują w szybki powrót do elity. Fanpage żyje i jak na klub z aspiracjami przystało mamy na bieżąco informacje o przygotowaniach do sezonu, wywiady itp.

10. Futsal Victoria Sulejówek - u naszych przyjaciół z Sulejówka informacje o sparingach, wywiady na Weszło FM, hot news o kobiecie za sterami, czyli nowej Pani Trener... Beniaminek na pewno nie siedzi cichutko.

11. AZS UW Warszawa - w Stolicy spora dawka informacji o sparingach i news o przenosinach do dzielnicy Wilanów. Po wielu latach warszawski futsal opuści halę na Banacha.

12. Zawisza WNS Malwee Rzgów - a u nas... sami zobaczcie ;) -> https://www.facebook.com/zawiszawnsmalwee/