PUCHAR LIGI K+M SPORT: Dublet Zynderka!

W minioną sobotę odbyła się ceremonia zakończenia rozgrywek Ligi Halowej K+M Sport im. Macieja Brauna.

Jak zawsze, okazję tę uświęciliśmy turniejem o Puchar Ligi K+M Sport. Najbardziej okazałe trofeum sezonu powędrowało zasłużenie w ręce mistrza ligi - drużyny Zynderek.

Największe emocje mieliśmy tego dnia podczas potyczki Zynderka z ustępującym mistrzem AZS WSIU Malwee. Ostatecznie ci pierwsi zwyciężyli 2:1 i zdobyli dublet.

Podczas turnieju wręczono nagrody za cały sezon. Poza pucharami wywalczonymi za 1, 2 i 3 miejsce, drużyny Zynderka, AZS WSIU Malwee oraz Włókniarza Pabianice otrzymały nagrody rzeczowe od sponsora tytularnego rozgrywek, firmy K+M Sport z Piotrkowa Trybunalskiego.

Wyróżniono również trójkę zawodników. Nagrody indywidualne powędrowały do:

Najlepszy bramkarz - Dariusz Słowiński (Zynderek) - statuetka + rękawice bramkarskie

Najlepszy strzelec - Grzegorz Gorący - 13 goli (Włókniarz Pabianice) - statuetka + piłka

Najlepszy zawodnik - Kamil Wasiak (AZS WSIU Malwee) - statuetka + piłka

FOTOGALERIA

W tym miejscu chcieliśmy złożyć serdecznie podziękowania oraz gratulacje wszystkim uczestnikom. To Wy tworzycie łódzkie środowisko futsalowe!

Liga Halowa K+M Sport im. Macieja Brauna powróci za rok. Organizatorzy zapowiadają reformę rozgrywek - bądźcie z nami!