Turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16!

W sobotę, 7 stycznia w hali Anilany, odbędzie się pierwszy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 w Futsalu. Malwee Łódź zorganizuje oraz przystąpi do rozgrywek we współpracy z naszym Partnerem WNS Szkołą Gortata.

Łódzki zespół zmierzy się z uznaną futsalową marką, zespołem Junior Hurtap Łęczyca oraz drużynami z Warszawy: KS Drukarz i Atlas.

Zapowiadają się niezwykłe emocje. Dla podopiecznych trenera Michała Wyszkowskiego będzie to debiut w rozgrywkach futsalowych. Liczymy jednak, że nasza zdolna młodzież powalczy o zwycięstwo w turnieju i realnie włączy się do rywalizacji o awans do finałów.

TERMINARZ

Drugi turniej eliminacyjny zostanie zorganizowany przez klub z Łęczycy, w weekend 21-22 stycznia.