TYPER KOLEJKI z Emilem Młynarczykiem

TYPER KOLEJKI z Emilem Młynarczykiem

W tym tygodniu w roli wróżki Emil Młynarczyk, który w pięknym stylu powrócił do gry w 1 Lidze Futsalu. O tym, jak on widzi najbliższą serię spotkań przeczytacie poniżej.

KS Futsal Oborniki 4:1 Victoria Sulejówek

Drużyna z Sulejówka, po wysokiej wygranej ze Zgierzem pojedzie na mecz naładowana pozytywną energia. Niestety dawka pozytywnej energii, w tym przypadku, to zdecydowanie za mało. Gospodarze dzięki doświadczeniu i ograniu w 1PLF powinni sobie spokojnie poradzić w tej kolejce

AZS UG Futsal 4:3 KS Futsal Piła.

Przed sezonem z Gdańska odeszło kilku kluczowych zawodników między innymi Kreft i Wesserling, lecz i tak jest to drużyna, uważana przez większość, jako faworyt rozgrywek. Moim zdaniem w tej kolejce wrócą już na właściwe tory.

Pogoń 04 Szczecin 2:2 TAF Toruń

Przede wszystkim mam nadzieję, że mecz się odbędzie, a popularna "04" nie zniknie z futsalowej mapy. Bardzo trzymam kciuki za ekipę ze Szczecina, by się szybko odrodzili. 

AZS UW Wilanów 2:5 Team Lębork

Dość solidna defensywa i ograny zespół to może być za mało, żeby UW zdobył chociażby punkt w tym spotkaniu. Team z Lęborka gra bardzo skutecznie w kontrataku. W dodatku ma nadal w swoich szeregach Dominika Deptę, który w poprzednim sezonie zdobył tytuł króla strzelców.

KS Gniezno 0:3 LZS Dragon Bojano

Obie drużyny zanotowały porażki w poprzedniej kolejce. Obstawiam, że drużyna "Smoków" łatwo poradzi sobie z ekipą z Gniezna.

Zawisza WNS Malwee Rzgów 5:4 FC10 Zgierz

To będzie bardzo otwarty mecz, w którym zobaczymy więcej walki, niż futsalowych schematów. Mam nadzieję, że kibice w Rzgowie zobaczą świetne widowisko, w którym to my będziemy górą.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości