W niedzielę potyczka z TAF-em Toruń

W niedzielę potyczka z TAF-em Toruń

3 listopada o 16:00 rozpocznie się spotkanie 6 kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu pomiędzy Toruńską Adakemią Futsalu, a Zawiszą WNS Malwee Rzgów.

W grodzie Kopernika czeka zawodników Zawiszy trudne zadanie. Beniaminek prezentuje się bardzo solidnie dotychczas i plasuje na 4 miejscu w tabeli z 9 punktami zdobytymi w czterech meczach. 

Zawisza również rozegrał cztery spotkania i zdobył 4 punkty. Na inaugurację zwyciężył z KS Gniezno, a w trzeciej kolejce zremisował z KS Futsal Oborniki. Dwa pozostałe starcia z FC 10 Zgierz i AZS UG Gdańsk skończyły się minimalnymi przegranymi (odpowiednio 5:6 i 2:3). Bilans ten daje aktualnie 8 miejsce w ligowej stawce.

Najbliższa seria spotkań może przynieść odpowiedź na pytania kto i o co grać będzie w bieżącej kampanii. Choć sezon jest długi i do rozegrania pozostało ponad piętnaście gier, to po najbliższej kolejce powinniśmy mieć chociaż podstawowy zarys rozkładu sił.

Podopieczni Michała Wyszkowskiego powinni stawiać sobie za cel zdobycz punktową w najbliższych meczach. Miejmy nadzieję, że uda się im poprawić dotychczasowy dorobek już w niedzielę.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości