W piątek gościmy Dragon Bojano

W piątek gościmy Dragon Bojano

W najbliższy piątek, o godzinie 20:00 w hali GOSTiR w Rzgowie, Zawisza podejmie LZS Dragon Bojano. Będzie to mecz w ramach 10 kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu i zarazem ostatnia w tym roku potyczka we własnej hali.

Przeciwnik zanotował w ostatniej kolejce domowe zwycięstwo nad Victorią Sulejówek, podczas gdy podopieczni Michała Wyszkowskiego ulegli u siebie liderowi z Warszawy.

Problemy kadrowe Zawiszy nie powinny wpłynąć na ambicję jego zawodników. Zapowiada się walka o przełamanie po czterech meczach bez punktu.

Do regularnych treningów i gry powracają Mateusz Sobczak i Rafał Pawłowski, których doświadczenie powinno dodać jakości boiskowym poczynaniom. W kadrze powinien znaleźć się również Adam Wróblewski, na którego powrót do formy bardzo liczy sztab szkoleniowy. Do zdrowia wraca również Szymon Pruszkowski - oby na stałe.

Ostatnie starcie obu ekip skończyło się naszą wygraną po bardzo zaciętym meczu (6:4). Nie mamy nic przeciwko, by moc charakteru znowu była po stronie zawodników Zawiszy.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości