I PLF:

9 kwietnia o godzinie 17:00 rozpocznie się prawdopodobnie najważniejszy w tym sezonie mecz naszych futsalistów. Rywalem Berland Komprachcice (aktualnie 5 siła w lidze) czyli zespół, który po słabym początku sezonu wyraźnie "odbił się" i notował coraz lepsze wyniki.

Sytuacja w tabeli sprawia, że nasi przeciwnicy grają teoretycznie o nic (ani nie spadną, ani nie awansują). Motywacja w zespole Malwee z kolei, na najwyższym poziomie. Chcąc pozostać na tym szczeblu rozgrywek ten mecz po prostu trzeba wygrać.

Organizatorzy spotkania robią co w ich mocy, by wypełnić halę po brzegi. Doping w tym meczu będzie jednym z kluczowych atutów Łodzian.

Do meczu pozostały niespełna dwa tygodnie. Czas ten jednak działa na korzyść podopiecznych Michała Zawadzkiego. Z drobnymi, acz uciążliwymi urazami zmagają się kolejno Olejnik, Baryła czy Krysiak. Na najważniejsze starcie obecnej kampanii powinni być jednak do dyspozycji szkoleniowca.

O przeciwniku należy powiedzieć kilka ciepłych słów. Po nieudanym początku sezonu, team zaufał doświadczonemu Mateuszowi Mice, który jest zdecydowanym liderem na placu gry. Na dokładną analizę sztab szkoleniowy Malwee ma nieco czasu. Można mieć zatem nadzieję, że zawodnicy będą przygotowani do potyczki zarówno pod względem fizycznym jak i taktycznym.

Już dziś zapraszamy na to spotkanie. Zachęcamy również do dodawania się do wydarzenia na Facebook'u. Można to zrobić klikając: TUTAJ!