Mecz z KS Futsal Piła w hali GOSTiR!

Mecz z KS Futsal Piła w hali GOSTiR!

W sobotę, 9 listopada o godzinie 17:00 w hali GOSTiR odbędzie się mecz 1 Polskiej Ligi Futsalu. Zawisza WNS Malwee Rzgów podejmie KS Futsal Piła w ramach 6 kolejki rozgrywek.

Spotkanie będzie bardzo istotne, bowiem oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli. 

Zawisza przegrał ostatnie dwa spotkania i w sobotę będzie szukać punktów, by opuścić piastowane dotychczas ósme miejsce. Drużyna z Piły zaś, odniosła swoje pierwsze zwycięstwo w ostatniej kolejce. Po pokonaniu Victorii Sulejówek, awansowała na dziewiątą pozycję w ligowej stawce.

"Spodziewaliśmy się trudnych przepraw w ostatnich wyjazdowych potyczkach w Gdańsku i Toruniu. Nie pomyliliśmy się. Na Pomorzu brakło niewiele, jednak starcie z Toruniem pokazało, że dużo pracy przed nami. 

W najbliższych meczach musimy zdobywać punkty, chcąc liczyć się w walce o górną część tabeli. Jesteśmy świadomi, czego zabrakło w poprzednich spotkaniach. Teraz koncentrujemy się na treningach by, ze wsparciem kibiców, powalczyć o zwycięstwo w hali GOSTiR w sobotę. Liczymy na święto futsalu w Rzgowie" - powiedział Przemysław Olczak.

Trener Wyszkowski powinien mieć do dyspozycji większość zawodników. Wciąż czekamy na powrót do gry Adama Wróblewskiego, Rafała Pawłowskiego i Mateusza Sobczaka, którzy w ostatnim czasie leczyli urazy. O swoje minuty powinni również powalczyć młodzi zawodnicy: Petro Chopyk i Jakbub Stegliński. 

Bądźcie z nami i do zobaczenia w hali GOSTiR!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości