PUCHAR LIGI K+M SPORT!

Organizatorzy Ligi Halowej K+M Sport im. Macieja Brauna życzą wesołych świąt wszystkim uczestnikom oraz sympatykom futsalu oraz zapraszają na turniej o Puchar K+M Sport!

Już 12 kwietnia od godziny 14:00 w hali "Anilana" przy ul. Sobolowej oficjalne zakończenie rozgrywek w sezonie 2014/15.

Od godziny 14:00 rozdanie nagród oraz konkurs rzutów karnych celem wyłonienia najlepszego strzelca rozgrywek: Dawid Rudnicki (AFx Alufinish) vs. Adam Polewczak (GKS Ksawerów).

O 14:30 rozpocznie się turniej o Puchar K+M Sport. Mecze będą trwać 8 minut z ostatnią minutą zatrzymywaną. W przypadku remisu o zwycięstwie zadecydują rzuty karne do tzw. "nagłej śmierci".

Każda drużyna rozegra minimum 2 mecze - przegrany pierwszego meczu przenosi się na drugą stronę drabinki. W fazie finałowej 3 najlepsze drużyny zagrają "każdy z każdym". W przypadku takiej samej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje stosunek bramek.