Sparing z Victorią Sulejówek

We wtorek, podopieczni Michała Zawadzkiego rozegrali bardzo przydatny sparing. Rywalem była Futsal Victoria Sulejówek walcząca od awans do 1 Polska Liga Futsalu w okręgu Mazowieckim.

Wiodącymi postaciami w drużynie naszego sparingpartnera są nasi byli zawodnicy: Pawel Szymańczuk i Kamil Kajetaniak. Miło było ponownie zobaczyć ich w hali przy Rzgowskiej :)

Mecz zakończył się remisem 2:2. Trafienia dla WNS-u zaliczyli Przemek Olczak i Kamil Wasiak. Goli mogło paść co najmniej o kilka więcej. Najważniejsze jednak, by skuteczność pojawiła się w ligowych potyczkach obu ekip.

Przy okazji, drużyny przyłączyły się do wspaniałej akcji organizowanej przez KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice i koszulki z klubowymi emblamatami oraz podpisami zawodników, powędrują do "Orłów" w szczytnym celu.