Bartłomiej Krysiak: "musimy dać z siebie jeszcze więcej niż dotychczas"

Malwee.pl: - Przed Wami kolejny bardzo istotny mecz pod kątem walki o utrzymanie. Jak oceniasz zespół ze Słomnik i Wasze szanse w tym spotkaniu?

Bartłomiej Krysiak: - Lex Kancelaria Słomniki to według mnie najlepszy zespół tej grupy pod względem organizacyjnym jak i piłkarskim. Pierwszy mecz przegraliśmy wysoko, bo aż 5:1. Teraz walczymy o utrzymanie i musimy dać z siebie jeszcze więcej niż dotychczas. Mecz będzie bardzo ciężki, lecz myślę, że mamy już na tyle paukładany zespół, że powinniśmy wyjść na plac i walczyć jak równy z równym.

Malwee.pl: - Jakie są według Ciebie atuty łódzkiego zespołu? Co lub kto może być Waszą bronią?

Bartłomiej Krysiak: - Głównym atutem naszego zespołu jest wola walki. W końcu widać, że jesteśmy zgranym zespołem gdzie jeden walczy za wszystkich i wszyscy za jednego. Myślę, że w tym spotkaniu najistotniejsza będzie żelazna obrona i błyskawicznie wyprowadzone, skuteczne kontrataki.

Malwee.pl: - W ostatnich meczach Twoja forma jest na wysokim poziomie, trafiasz do bramki, asystujesz... Czy czujesz, że osiągnąłeś optymalną dyspozycję, czy są jeszcze rezerwy?

Bartłomiej Krysiak: - Trudno mi powiedzieć czy osiągnąłem optymalną dyspozycję. Po wielu ciężkich okresach mojego życia znowu zaczynam czuć się szczęśliwy sam ze sobą z tym co robię. Mam nadzieję, że to jest tylko przedsmak moich umiejętności :-) Wiem, że drzemią we mnie nieograniczone pokłady rezerwy :-)

Malwee.pl: - Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia!