Emil Młynarczyk: We własnej hali czujemy się najlepiej

Już jutro kolejne spotkanie w ramach I Polskiej Ligi Futsalu z Gwiazdą Ruda Śląska. Walki o ligowe punkty z pewnością nie zabraknie. Przed meczem zamieniliśmy kilka słów z Emilem Młynarczykiem.
Malwee.pl: Przed Wami spotkanie z Gwiazdą Ruda Śląska. Jaki cel stawiacie sobie przed tym pojedynkiem?

Emil Młynarczyk: Cel przed każdym meczem jest taki sam. Najważniejsze 3pkt.

Malwee.pl: Do tej pory nie udało się zdobyć punktów w lidze. Jaki to ma wpływa na "szatnię" i morale w zespole?

EM: Po falstarcie z zespołem GKS Tychy, w następnych spotkaniach nasza gra wyglądała dużo lepiej. Szczególnie w Opolu mało nam brakowało aby ugrać chociaż 1 pkt. To daje nam sporą dozę optymizmu przed meczem we własnej hali, gdzie czujemy się najlepiej.

Malwee.pl: Jakie cele stawiasz sobie Ty sam w obecnym sezonie?

EM: W tamtym sezonie dość często dopadały mnie jakieś drobne urazy które eliminowaly mnie z gry. Teraz najważniejsze jest dla mnie systematyczne granie.

Malwee.pl: Dziękujemy za rozmowę. Życzymy powodzenia i zdrowia!

Początek sobotniego meczu o godzinie 19:00 w hali OSiR Angelica. Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!