HALOWA LIGA BIZNESU K+M SPORT - Zapisy!

HALOWA LIGA BIZNESU K+M SPORT im. Macieja Brauna

SEZON 2017/18

Halowa Liga Biznesu K+M Sport to wspaniała zabawa i sportowe emocje dla pracowników!

Zgłoś drużynę złożoną ze swoich pracowników i dołącz do elitarnego grona Halowej Ligi Biznesu!

Wieloletnie doświadczenie i mnóstwo frajdy!

Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie Malwee Łódź, mające na koncie 4 edycje największej łódzkiej ligi halowej dla amatorów.

Stowarzyszenie organizuje ponadto wiele oficjalnych imprez sportowych dla młodzieży (Młodzieżowa Liga Futsalu, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski), a także mecze w ramach ogólnopolskiej I Ligi Futsalu PZPN.

Wiemy jak zapewnić wysoki poziom, bezpieczeństwo i niezapomniane emocje!

Wspaniałe nagrody rzeczowe i bony!

Drużyny grają, by zdobywać okazałe puchary, a zawodnicy rywalizują o statuetki Króla Strzelców, Najlepszego Bramkarza oraz MVP rozgrywek.

Nagrody rzeczowe oraz bony uzupełniają pulę nagród o wartości kilku tysięcy złotych!

Zwycięzca Halowej Ligi Biznesu K+M Sport prócz pucharów, bonów i nagród rzeczowych, zdobywa prawo gry w następnej edycji rozgrywek BEZ WPISOWEGO!

Doskonała, pozytywnie kojarząca się reklama dla Państwa Firmy!

Dzięki współpracy z firmą K+M Sport, Wasza firma, może pozyskać stroje dla drużyny w specjalnej ofercie cenowej dla uczestników! – PLIK Z OFERTĄ WYSYŁAMY ZAINTERESOWANYM DRUŻYNOM.

Reklamuj się poprzez nazwę Firmy w nazwie zespołu oraz logo na koszulkach meczowych!

Przepisy FIFA Futsal!

Mecze prowadzić będzie wykwalifikowana dwójka sędziowska wyznaczona przez Łódzki Związek Piłki Nożnej w oparciu o aktualne przepisy halowej piłki nożnej – futsalu.

Biznesowe Fair Play!

Dzięki zastosowaniu efektywnego czasu rozgrywki w ostatniej minucie meczu, tzw. „gra na czas” nie występuje. Zegar jest zatrzymywany, gdy piłka opuści plac gry, a drużyna "goniąca" wynik ma szansę odmienić losy spotkania.

Mecze trwają 2 x 20 minut!

Oficjalna piłka rozgrywek!

Wszystkie mecze rozgrywane są oficjalną piłką przygotowaną specjalnie pod kątem Halowej Ligi Biznesu.

Przeżyj to jeszcze raz!

Wszystkie mecze rozgrywane w ramach Halowej Ligi Biznesu są rejestrowane w jakości HD i publikowane w serwisie Youtube.

Facebook!

Rozgrywki posiadają dedykowany profil na portalu społecznościowym Facebook, gdzie publikowane są zarówno filmy jak i fotorelacje z meczów oraz linki do aktualności.

@halowaligabiznesu

Twoje centrum informacji na Malwee.pl!

Stały terminarz rozgrywek tuż po zatwierdzeniu uczestników – PLIK DOSTARCZYMY DROGĄ MAILOWĄ :)

Wyniki i lista strzelców aktualizowane na bieżąco.

Zawsze aktualna tabela.

Relacje z rozgrywanych kolejek oraz typy organizatorów.

Halowa Liga Biznesu K+M Sport w pełnowymiarowej hali sportowej!

Domem rozgrywek jest pełnowymiarowa hala sportowa Anilana przy ul. Sobolowej 1 w Łodzi.

Hala gościła i gości wiele oficjalnych imprez sportowych wysokiej rangi. Posiada w pełni wyposażone zaplecze sanitarne.

CENA: 1549zł!

Termin zgłoszeń: 31 grudnia 2017 roku

Start rozgrywek: 6 stycznia 2018 roku

Zgłoszenia: malweelodz@gmail.com