I PLF: AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź - AZS UMCS Lublin

W najbliższą sobotę drużyna AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź podejmie AZS UMCS Lublin w ósmej kolejce I Ligi Futsalu.

Będzie to bardzo ważne spotkanie w perspektywie układu tabeli. Lublinianie zdobyli dotychczas 9 punktów i jeśli Malwee marzy o dogonieniu rywali, to musi koniecznie zdobyć punkty w nadchodzącym pojedynku.

Drużyny mierzyły się ze sobą na pierwszoligowych parkietach dwukrotnie. Dwa razy górą był zespół z Lublina (2:1 w Łodzi, 3:2 w Lublinie). Miejmy nadzieję, że tym razem to Łodzianie przeważą szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Problemy zdrowotne nadal ma kapitan zespołu Kamil Wasiak. Na uraz narzeka również Rafał Pawłowski. Obaj najpewniej w meczu nie zagrają. Pozostali zawodnicy powinni być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

W istotnym momencie sezonu bardzo liczymy na wsparcie kibiców. Nie zapomnijcie dodać się do wydarzenia BYKI vs DZIKI. Początek spotkania o godzinie 19:00 w hali OSiR Angelica - serdecznie zapraszamy.