I PLF: Malwee jedzie do wicelidera

W najbliższy piątek o godzinie 20:00 łódzcy zawodnicy przystąpią do meczu z gliwickim GSF.

Młoda drużyna prowadzona przez trenera seniorskiej Reprezentacji Polski w Futsalu rozgrywa zaskakująco dobry sezon. Wiadomo jednak, że Gliwice od lat futsalem "stoją" i pozycja beniaminka, to bardziej niespodzianka niż sensacja.

Podopieczni Michała Zawadzkiego i Marcina Olejniczaka pojadą na Śląsk w nieco szerszym składzie niż na ostatnie spotkanie w Komprachcicach. Jeśli przełoży się to na lepszą grę (z Berlandem padł wynik 3:2 dla gospodarzy), to można założyć, że będzie to walka o ligowe punkty.

Po dwóch ostatnich spotkaniach, można bowiem stwierdzić, że forma zawodników z Łodzi jest na fali wznoszącej. Najwyższa pora, by team zaczął udowadniać to zdobywając punkty. Nie zapominajmy też jednak, że mierzymy się z czołową siłą ligi, której trzeba oddać należny szacunek.

Do składu powraca Emil Młynarczyk (pauza za kartki) i Piotr Baryła. Swoim doświadczeniem, wspomóc zespół ma Marcin Olejniczak, który w klubie pełni od niedawna rolę grającego drugiego trenera. W bramce, pod nieobecność Kamila Kajetaniaka, po raz kolejny na pewno zobaczymy Alexa Dakhinę.

W chwili obecnej nie ma informacji odnośnie relacji live (video, czy też tekstowej). Będziemy informować, jesli takowa się pojawi.

GSF Gliwice - AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź już jutro o godzinie 20:00 w Gliwicach. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki z drużynę Byków!