I PLF: Faworyt przyjedzie do Łodzi

W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny mecz I Ligi Futsalu. W drugiej kolejce gościć będziemy głównego faworyta rozgrywek KS Acana Orzeł Jelcz-Laskowice.

W pierwszej kolejce, grając we własnej hali, rywale odnotowali pewne zwycięsto 5:1 nad Berlandem Komprachcice.

Zespół Orła, to klub prowadzony prawdopodobnie z największym rozmachem w Polsce. Liczni sponsorzy, hiszpański szkoleniowiec, zawodnicy z Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, uzupełnieni zdolnymi polskimi zawodnikami (jak chociażby naszym reprezentacyjnym bramkarzem) - to wszystko składa się na wysokiej marki produkt, który ma jasny cel: awans do Futsal Ekstraklasy.

Naprzeciw wyjdzie jednak dumna i ambitna drużyna, która osiąga swoje cele niemniejszą pasją. Z pewnością będzie to zadanie niezwykle trudne, jednak można być pewnym, że zaangażowania nie zabraknie. Zwłaszcza, że będzie to pierwszy mecz Łodzian przed własną publicznością.

Już dziś zapraszamy na to spotkanie do hali OSiR Angelica przy ul. Rzgowskiej 17a!