Krystian Pomykała: "walczyć do ostatniego gwizdka"
Przed jutrzejszą potyczką w Brzegu, zadaliśmy kilka pytań Krystianowi Pomykale. Pod nieobecność kontuzjowanego Kamila Wasiaka, będzie pełnić on rolę kapitana zespołu.
Malwee.pl: Za wami 4 kolejki sezonu 2017/18, na koncie zero punktów. Jakie nastroje panują w zespole?
Krystian Pomykała: Wesoło nie jest, ale nasza gra z meczu na mecz jest coraz lepsza. Mam nadzieje, że w końcu uda się nam przełamać niemoc punktową.
Malwee.pl: W niedzielę kolejny mecz. Teraz udacie się do Brzegu. W minionym sezonie tam wygraliście, w pamiętnym meczu bez sędziów. Myślisz, że tym razem też uda się zdobyć 3 punkty?
KP: W tym roku drużyna z Brzegu jest w doskonałej dyspozycji - wygrała trzy mecze z czterech. Ale szanse zawsze są. Będziemy walczyć do ostatniego gwizdka.
Malwee.pl: Jakie cele stawiasz sobie w obecnym sezonie?
KP:  Pomóc drużynie zdobyć jak najwięcej punktów i utrzymać się w lidze.
Nasza "dziewiątka" to jeden z najskuteczniejszych pierwszoligowców i jeden z nielicznych zawodników występujących na pozycji klasycznego pivota.
Rozgrywki Klub Mecze Zdobyte bramki Żółte kartki Czerwone kartki
I liga grupa II 2017/18 AZS WSIU Alimentura Malwee Łódź 3 4 0 0