Przed meczem z Dragon Bojano

W niedzielę, 30 wrzesnia, zespół Michała Zawadzkiego rozegra wyjazdowe spotkanie z LZS Dragon Bojano.

Na trzy dni przed meczem sytuacja kadrowa jest wciąż skomplikowana. Na urazy narzekają kapitanowie drużyny Krystian Pomykała i Kamil Wasiak. Ich występ stoi pod znakiem zapytania. Stan zdrowia Martyna Olejnika i Marcina Skrydalewicza również pozostawia wiele do życzenia, oni jednak powinni być do dyspozycji trenera. Wciąż nie wiadomo kiedy uda się uprawnić do gry Tiago Ferreirę i Pedro Victorię. Portugalczycy czekają na certyfikaty z tamtejszej federacji.

Pomimo problemów, team nie zamierza odpuścić walki o punkty na terenie "Smoków". Będzie to pierwsze w historii starcie obu ekip. W pierwszej kolejce, Dragon zaliczył wyjazdowy remis. Co ciekawe, w Lęborku padł wynik 8:8, więc można spodziewać się bardzo otwartej gry gospodarzy w niedzielne popołudnie.

Przed łódzkim zespołem bardzo trudne zadanie. Można być jednak pewnym, że zawodnicy, którzy wybiegną na plac gry, dadzą z siebie wszystko. Liczymy na pierwszy pozytywny akcent w sezonie 2018/19.