Przygotowania do sezonu 2018/19

W tym tygodniu zawodnicy Alimentury WNS Malwee powrócą do treningów. Okres przed startem sezonu zapowiada się niezwykle ciekawe i intensywnie. Mecze kontrolne będą świetną okazją do przetestowania nowych zawodników aspirujących do gry w I Lidze Futsalu.

Pierwszym sparingpartnerem, co stało się już tradycją, będzie Gatta Active Zduńska Wola. Starcie z wicemistrzem Polski to zawsze mocny bodziec dla zawodników, by pokazać się z dobrej strony i włączyć do walki o skład w sezonie 2018/19.

Tydzień później czeka nas wyjazd do Polkowic, by wziąć udział w turnieju o Puchar Prezesa KS Górnik Polkowice (najprawdopodobniej złożony z czterech zespołów).

Największa gratka czeka nas jednak 8-9 września. Łodzianie udadzą się na Podlasie, by wziąć udział w niezwykle prestiżowym wydarzeniu, jakim będzie turniej z okazji 20-lecia klubu Helios Białystok. Za zaproszenie serdecznie dziękujemy!

Sparingi:

17.08 – Gatta Active Zduńska Wola – wyjazd